Jak ważnym elementem garderoby jest biustonosz wie tylko kobieta. Jak go dobrze i estetycznie uszyć, wiemy my - firma, która od 1998 roku oferuje bieliznę kobietom mającym różne gusta i potrzeby. Za pomocą naszych produktów pomagamy kobietom odkryć i zaakcentować ich wrodzony seksapile.

Duże zapotrzebowanie na bieliznę marki AVA pomogło nam rozwinąć działalność. W ciągu kilkunastu lat przeszliśmy olbrzymią ewolucję. Z 10 osobowego zespołu, powstał zakład produkcyjny zatrudniający 192 osóby.

Nasze kolekcje to nie tylko biustonosze i figi, ale również kuszące gorsety i koszulki nocne. Każda z Pań, bez względu na figurę, znajdzie w naszej ofercie właściwy dla siebie model biustonosza. W zależności od upodobań może to być push-up, full-cup, half-cup, semi-soft czy tzw.soft. Wszystkie biustonosze oferowane są w szerokiej gamie rozmiarów uzależnionej od figury kobiety (obwody 65-100 cm; miseczki A-I).

Nasze produkty przeznaczone są dla współczesnych kobiet, które chcą poczuć się piękne i zmysłowe. Pracuje nad tym grupa utalentowanych projektantek, które z rozmysłem wybierają subtelne dzianiny, zmysłowe hafty i koronki. Patrząc na detale zdobiące naszą bieliznę można zauważyć jak bardzo dbamy o to, aby wyroby firmy Ava były zmysłowe i niepowtarzalne.